25.07.13

Prázdninový box4pet


I když jsem se zařekla, že nebudu utrácet, tak jsem opět neodolala ... vždyť je to pro našeho chlupáče Benjiho :-)
Objednala jsem tedy červencové/prázdninové vydání box4pet. Již od začátku je možné vidět, jaký hlavní dárek k boxíku dostanete - tentokrát to byla samolepka s černou bublinou a vtipným nápisem.


Tentokrát mi u rozbalování dělal společnost i Slávista, ale příště ho někam zavřu :-) Prý: "Tak už to rozbal ... to to budeš jako všechno fotit? ... a co je tohle ... já se chci podívat ... to jedí i lidi?
Na používání hraček je úžasnej, a protože Benji si s ním hraje raději, tak to i chápu ;-)

Po otevření boxu na mě vykoukly opět časopisy, letáčky a hlavně(!) ta bezvadná samolepka.

Otevřený boxík

Samolepka a úvodní dopis

Časopisy a letáčky

Časopis Svět psů (6/2013) a Haf&Mňau(5/2013), které jsou hodně bohaté na stránky: 70 a 42 takže mi chvilku vydrží :) a letáčky ke každému výrobku, který v boxíku je: Candie's, Applaws, Profine a Rebel Dog (dodavatel Applaws a velkoobchod s e-shopem). Také dvě slevové poukázky na e-shop www.krmimkvalitne.cz a to 15% s dárečkem.

Jako první jsem s boxu vytáhla plné balení pamlsků od Candie's. Název firmy mi je nejen povědomý, ale dokonce důvěrně známý. Z tohoto e-shopu kupuji Benjimu granulky a minule jsem neodolala a pořídila mu pytlík slaných sýrových pamlsků. Proto mě velmi potěšilo, že jsem v box4pet našla pamlsky sladké. Balení pamlsků má dle box4pet 150g, což je krásné, ale na webu je uváděno 120g (bohužel jsem pytlík od nich vyhodila a teď to nemůžu prověřit). Sladké pamlsky mají tvar sloníků, jsou ovocné a můžou je baštit i lidi - já sama jsem ochutnala asi tři a jsou výborné! A samozřejmě Benjimu chutnají také. Složení: rýžová mouka, bramborový škrob, cukr, rostlinný olej, sůl a aronie
Candie's ovocné pamlsky

Candie's sloníci
Juuu slon!

Křup křup

Slávistu z boxu zaujala jako první hračka - jak jinak :) na první pohled odstrašující příšera vejcovitého tvaru, ale když jsem ji vzala do ruky, musela jsem se usmát, hračka není ošklivá, je "strašlivě vtipná", no podívejte se sami. Hračka je dutá, což je skvělé, protože mohu dovnitř nacpat pár sloníků a Benjamin bude mít o zábavu postaráno.

Příšerka
Bojovník

Naplněná potvora zelená
V boxíku byl ještě jeden pamlsek, a to kousací uzená bůvolí šlacha od Buffalo Flossies, která byla již v minulém boxíku. Na úvodním letáčku není nikde zmíněná, tak mě docela překvapila :) samozřejmě, že příjemně, protože Benji tu minulou miloval.
Buffalo Flossies - bůvolí šlacha na kousání


Pod postelí
No a pojďmě k papání. Velmi mě zaujala kapsička od Applaws - Natural dog food. Malá, nenápadná, ale přesto šikovně vymyšlená. Na obalu je průhledná tlapička a my tím pádem vidíme, co vlastně kupujeme. Benji dostal kapsičku s kuřecím a zeleninou v ženšenovém vývaru. Složení je 45% kuřecích prsou(!), 26% ženšenový vývar, 8% dýně, 8%mrkev, 8% zelený hrášek a 5% rýže. Věřím, že mu bude chutnat.
Kapsička s kuřecím masem a zeleninou v ženšenovém vývaru

Další na řadu přišly granulky Profine Dog a Profine Puppy, v boxíku byly celkem troje. Dva pytlíčky Profine Puppy Chicken - jedny jsem hned dala Benjimu ochutnat, protože krásně voněly, měli sytou až čokoládovou barvu a byli akorát tak maličké. Jenže Benji názor nesdílel, vůbec je nechtěl. Stačilo mu je však nechat přes noc, a zbaštil alespoň půlku. Budu mu je tedy míchat do jeho granulek od Nutram. Je to škoda, protože granulky jsou superprémiovky, s přírodní recepturou.
Druhý vzorek granulí, také od Profine s názvem Light lamb and potatoes, tedy jehněčí s bramborami a ve složení je ještě uveden lososový olej. Tyto granulky jsou větší, ale voní i přes pytlíček. Tak uvidíme jak budou Benjaminovi chutnat :) Jinak Profine má na výběr z obrovského množství příchutí, určitě mrkněte na jejich stránky: www.profinepet.com.
Granulky pro štěňátka - kuřecí s bramobrami

Granulky pro dospělé
Čuch čuch, co to je?

Granulky v okousané mističce

A to ještě nekončíme :)
Pro Benjiho na parádu byl v boxu také roztomilý šátek na obojek. Benjamin už jeden má od malička, ladíme ho jako kluka do zelené (zelené vodítko, šátek, cedulka). Šátek z boxu je bílý s béžovými proužky a navléká se na obojek. Naštěstí má Benji obojky dva, tak je můžeme střídat :) hezky mu ladí s bílou náprsenkou :-)
Šátek

Šátek na obojku

Obojek na Benjim :)

No a už jsme na konci.. tedy né tak úplně :) Jelikož jsem se zúčastnila menší soutěže na facebookové stránce box4pet, dostala jsem v boxu dárek v podobě mokrého krmiva od Fitmin, který byl již v minulém boxu a Benjaminovi moc chutnal.
Dárek za soutěž

Box4pet (bez časopisů a letáčků)

A abych nezapomněla, samolepka už nám zdobí zeď, umístila jsem ji do Benjiho koutku, kde má mističky :)

NEBUDIT pokud není čas krmení

To je ode mne a od box4pet vše :) děkujeme za tuto edici, a budu se těšit zase někdy na tu další :)
Za mě a Benjiho opět 4 tlapky.. není co vytknout!
P.S. Objednávejte na www.box4pet.cz, tato edice je k mání až do konce prázdnin :)

Pac a pusu
Clarky


A co Vy? Už jste vyzkoušeli boxíky pro mazlíčky? Jaké máte pro svoje pejsky hračky?

2 komentáře:

 1. Premyslim nad koupi,ale treba Marley box me hrozne zklamal,tak vaham

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Charmedko, mě osobně Marley box také zklamal - ale box4pet je trošku jiná úroveň a mohu za to dát ruku do ohně, že byli lepší (měla jsem od nich dva boxíky).
   Ještě na trhu existuje Psí zásilka (tam mají také dobré vychytávky pro pejsky), ale tu jsem osobně nezkoušela.
   Tudíž box4pet doporučuji - mrkni i na první recenzi o box4pet ;-) a děkuji za komentář.
   C.

   Vymazat

Díky za Váš vzkaz či komentář - moc si jich vážím!