30.07.13

Month by month

Za chvilku tomu bude rok, co se narodil jeden prcek... Benjamin.
Ráda bych se s Vámi podělila o kouzelné momenty, které jsem s ním mohla já a Slávista prožít :-)

MĚSÍC PRVNÍ - LISTOPAD
10.listopadu jsme si Benjiho přivezli, byl to takový dvouměsíční vystrašený uzlíček, pořád jen spinkal a když už se trošku rozkoukal, tak trhal papírové kapesníky :)
První pelíšek

Spinkání

Trhač, to se ví!

MĚSÍC DRUHÝ - PROSINEC
V prosinci už začal být Benjamin víc odvážný, poznával co mu chutná, kde se mu líbí - samozřejmě nejvíc na posteli. Obleček se mu naopak nelíbil (nakonec ho nosil stejně asi jen měsíc). A také se naučil první "povel" - dej mi pac!

Like a Sherlock

Kuk

Kousání

Pac
 
MĚSÍC TŘETÍ - LEDEN
V lednu pořádně napadal sníh a Benjaminovi se to moc líbilo. Všeobecně bych řekla, že zimu snáší lépe než léto, na to, že je z Tibetu si asi uchoval zvyky z Anglie, odkud byl tibetský španěl dovezen do Evropy. V lednu také asi začala Benjaminova utajovaná závislost, kterou jsme objevili až teď - míčky a balónky všeho druhu!

Velká závislost

Kutálej..

První sníh

Roztomilost sama

MĚSÍC ČTVRTÝ - ÚNOR
Tento měsíc byl tak nějak o roztomilosti, Benji už si pamatoval, co může a co ne, tak to na mě spíš zkoušel. Byl hodně mazlivej a přítulnej..

Trucujeme

Myška z IKEA

With me

Uaaaa

MĚSÍC PÁTÝ - BŘEZEN
V březnu se prohloubila Benjiho úchylka na míčky, protože mu Slávista pořídil sadu psích tenisáků. Dnes máme tenisák jen jeden a šíleně rozdrbaný. Benjamin už umí povelů víc a už snad přestal kousat ten roh postele :)
Míček

Mazlík

Míčky

MĚSÍC ŠESTÝ - DUBEN
Tenkrát v dubnu museli kluci zvládnout týden sami, protože jsem byla v nemocnici. Myslím, že jim to jedině prospělo. Mrzelo mě jen, že se mi nedostalo většího přivítání, ale asi je to jeho zvyk (Benjiho, né Slávisty). Tou dobou Benjaminovi už narostly všechny druhé zuby, a vznikl  problém, že mu nevypadly všechny mléčňáky :(

Aaaa ham!

:-P

Vykulenec

Schovka
MĚSÍC SEDMÝ - KVĚTEN
Květen už byl příjemnější, co se týká počasí, takže jsme konečně mohli vyrazit na chatu, myslím, že Benji si tam hodně rychle zvykl. Letos jsme tam trávili týden dovču a myslím, že se tam měl líp než doma :)
Nová role - hlídač

Ochutnávač

Jako v Holandsku


MĚSÍC OSMÝ - ČERVEN
Osmý měsíc, co žije s námi, deset měsíců, co je Benjamin na světě. Benji má konečně vytrhané zoubky, co mu překážely. Byla jsem z toho nejdřív pěkně nešťastná, ale když jsem viděla, že se Benji dvě hodiny po narkóze probíhá venku a hledá klacek, tak jsem si oddychla.
Leháro

Opět na chatě

Rošťák

MĚSÍC DEVÁTÝ - ČERVENEC
No a jsme v současnosti, za těch pár měsíců Benjamin vyrostl na svoji dospělou velikost :) Má přes šest kilo a je strašně dlouhý :) Snad je s námi kluk ušatá spokojený, tak jako jsem já s ním. Do budoucna by mohl jen víc poslouchat. Ale to bych ho to musela naučit :-P
Benjamin

Spokojený pes, základ života

My dva

 A co Vy? Jaký je život s vašimi mazlíčky?

Pac a pusu
Clarky


12 komentářů:

 1. Miluju Vas pusinky😍

  OdpovědětVymazat
 2. To je prostě brouček roztomilej <3. Už se těším, až se někdy sejdeme a uvidím Blackie a Benjiho spoluu :P :)) Je perfektní, že všecko fotíš, krásný fotky :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lucí, no to já bych to setkání chtěla taky! Děkuju za pochvalu, potěší to ;-)

   Vymazat
 3. Krásny havko :) škoda, že mňa osem rokov dozadu nenapadlo takto fotit :) závidím len v tom najlepšom :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tino, moc děkuju :-) nikdy není pozdě začít fotit ;-)

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Markét, děkujeme :-) je roztomilý, ale umí i zlobit..

   Vymazat
 5. Takovej roztomilouš chlupatej :D

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné fotky!!:) Můžu se zeptat jaká je to rasa pejska?:))

  OdpovědětVymazat

Díky za Váš vzkaz či komentář - moc si jich vážím!