17.11.14

Nový domov - IKEA

A zase tu byl víkend, tentokrát ve znamení nakupování a zvelebování.
Docela se těším až tahle část bude u konce, přijde mi, že v bytě vše přešoupávám, posouvám, přendavám, vyměňuju a pak všechno zpět :)

Právě o víkendu jsem s kolegyňkou vzala útokem IKEA na Černém Mostě. Počítaly jsme s tím, že tam bude hodně lidu, tak jsme si dopředu vytvořily i nákupní seznam! Ale práci nám to moc neulehčilo :(
Z plánovaného seznamu jsem nekoupila tři věci, a to stůl - kvůli jeho velikosti, rozdělovač do šuplíku - protože jsem ho nenašla a misky do koupelnového šuplíku, protože jsem je taky nenašla :)
Ale to je asi dobře, protože jsem objevila jiné :) 


A teď k tomu, co se nakoupit povedlo!
Zleva vidíte samolepící háčky do koupelny, které vypadají jak lentilky. Koupelna je všehovšudy bílá a barevně ji právě rozzáří kosmetické produky a i tyhle špuntíky.

Dále tu máme keramickou misku na Slávistovu oblíbenou polévku, kosmetické zrcadlo na můj nový kosmetický stolek, odkapávač na příbory (poslední úlovek u pokladny), háčky na dveře a úplně obyčejné důchodcovské papuče :)

Samozřejmě nejlepší a neváženější úlovek je vždy svíčka. Pro kovové stojánky jsem jela na jisto, jen jsem se nemohla rozhodnout mezi bublinkovým a proužkovým. A vůně svíček? Lesní jahoda, mandarinka, vanilka a šeřík ... něco jsem ladila barevně, něco podle vůní. Černý keramický čtvercový tácek pod svíčky byl impulsivní nákup, a ty malé čajovky taky. No ale odolejte jim, že?A tady si dovolím malé nahlédnutí do našeho obývacího koutku! Novinový potah na polštář má na svědomí moje maminka, se kterou pro Vás plánujeme speciální giveaway :) Takže se určitě máte na, co těšit!Co byste nezapomněli koupit v IKEA vy? Líbí se Vám jejich styl? A co říkáte na zelený obývák?

Pac a pusu

C.

P.S. Ten koberec je nový a čistý, šmouhy jsou samozřejmě od Benjiho chlupů :) bože!

4 komentáře:

 1. Moc se mi líbí ty barevné věšáčky a kovové svícny - po těch se také podívám... Mimochodem, moc se mi líbí rohové okno a těším se na giveaway! :-)))) Měj se hezky,

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 2. Nakoupily jste krásně! Barevné věšáčky do koupelny jsou úžasné :) Moc se mi líbí ten černý stolek :) A těším se na giveaway :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten černý stolek sice nebyl z tohoto nákupu, ale je IKEA, a to se počítá!

   Vymazat

Díky za Váš vzkaz či komentář - moc si jich vážím!